Trwa ładowanie...
d175zjy

Wałęsa pisze ws. PiS

Lech Wałęsa znów zelektryzował wpisem na Facebooku. Tym razem wystosował wręcz apel. Komentarzy nie brakuje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wałęsa pisze ws. PiS
(Agencja Gazeta)
d175zjy

Nie od dziś wiadomo, że były prezydent Lech Wałęsa jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Bardzo często komentuje bieżącą politykę, wrzuca na swój profil zdjęcia, odnosi się do wypowiedzi polityków. Nie jest też tajemnicą, że, delikatnie mówiąc, nie przepada za rządami Prawa i Sprawiedliwości.

Tym razem napisał, że szuka pomysłu. Na co? Na odsunięcie PiS od władzy.

"Poszukuje pomysłu jak Pokojowo ,Demokratycznie jak najszybciej odsunąć PIS od władzy" (pisownia oryginalna) - napisał Wałęsa. Już pod wpisem jest ponad 350 komentarzy.

Na portach społecznościowych już rozgorzała dyskusja na ten temat.

"Oni będą strzelać"

Wałęsa nie pierwszy raz bardzo krytycznie wypowiada się o PiS. Niedawno na spotkaniu z mieszkańcami Legnicy powiedział: "Nie możemy pozwolić na niszczenie Polski, nie możemy pozwolić na to, by doprowadzić do tragedii. Musimy być odpowiedzialni, bo oni będą strzelać. Musimy zrobić to demokratycznie, mądrze, ale musimy wiedzieć, co chcemy zrobić".

d175zjy

Były prezydent podkreślał, że konieczne jest, "byśmy zastanowili się nad tym, co Polsce jest potrzebne". - Bo robiliśmy wiele, ale robiliśmy to nieprecyzyjnie i niedokładnie - mówił. Stwierdził też, że ma pretensje do Donalda Tuska i Bronisława Komorowskiego. - Prosiłem: ja mam papiery, wy macie papiery, jeśli ich nie rozliczycie, to oni was będą rozliczać! I co? Znów trafiłem! - stwierdził Wałęsa.

d175zjy

Podziel się opinią

Share

d175zjy

d175zjy
Więcej tematów