Trwa ładowanie...
d21p6jr
W sobotę obiad charytatywny. Dołącz do tego ważnego wydarzenia i pomóż Gosi

W sobotę obiad charytatywny. Dołącz do tego ważnego wydarzenia i pomóż Gosi

• Radny Łukasz Wantuch organizuje charytatywny obiad
• W spotkaniu weźmie udział prezydent Krakowa oraz chora na raka mózgu pani Małgosia wraz z córką
• Cała kwota zebrana podczas posiłku zostanie przeznaczona na leczenie
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d21p6jr

- Jak co pół roku chcemy zebrać krakowian, którzy pokazują swoje dobre serce, przychodząc na obiad do restauracji. Tym razem zbieramy pieniądze dla pani Małgosi, która choruje na raka mózgu. Ma 4-letnią córkę i potrzebuje lekarstw, by mogła normalnie żyć - mówi Łukasz Wantuch, organizator wydarzenia.

Cała suma zebrana podczas obiadu (100 zł od osoby) będzie przeznaczona na leczenie Gosi. Uroczyste spotkanie odbędzie się 21 maja w sobotę, o godz 14.00 w hotelu Rubinstein.

d21p6jr

- Są jeszcze miejsca wolne, a w wydarzeniu może wziąć udział każdy. W obiedzie będzie uczestniczył m.in. prezydent miasta prof. Jacek Majchrowski. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem wantuch@wp.pl - dodaje Wantuch.

Jak poinformował nas organizator wydarzenia, na gości restauracji na talerzach czekać będzie: krem szparagowy z grzankami, polędwiczka wieprzowa w sosie truflowym z warzywami i torcik serowy z owocami. Do tego kawa, herbata i napoje bezalkoholowe bez ograniczeń.

- To, co będzie podawane to sprawa drugorzędna, równie dobrze mogłyby to być czipsy i cola. Ale jest to też oznaka szacunku dla drugiej osoby, dla Małgosi - dlatego też chcemy pokazać, że obiad nie jest robiony "na odczep się" - mówi Wantuch.

Restauracja, w której odbędzie się charytatywny obiad zrzekła się wynagrodzenia na rzecz pani Małgosi.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d21p6jr

Podziel się opinią

Share
d21p6jr
d21p6jr
Więcej tematów