Trwa ładowanie...

W Skoczowie szukają pytona. Widziałeś go? Poinformuj strażników miejskich

W Skoczowie trwają poszukiwania pytona królewskiego. Gad, w ubiegłym tygodniu, uciekł właścicielowi i do tej pory nie udało się go zlokalizować.

Share
W Skoczowie szukają pytona. Widziałeś go? Poinformuj strażników miejskich
Źródło: Wikipedia
d3x44q5

Strażnicy miejscy otrzymali informację, że na ulicy Kiczyńskiej w Skoczowie uciekł 1,5-metrowy pyton królewski. Funkcjonariusze przeczesali teren, ale nie udało się odnaleźć gada.

Jednak po krótkim rozeznaniu, udało się odszukać właściciela. Wtedy okazało się, że zwierze w Polsce przebywa nielegalnie i nie posiada odpowiedniej rejestracji. A informacja o zaginięciu trafiła dopiero po kilku dniach od zdarzenia.

d3x44q5

Wąż ostatni raz był widziany w sobotę przy ulicy Wiejskiej w Skoczowie. Jak oceniają specjaliści od dzikich zwierząt, teraz prawdopodobnie ukrywa się w lasach, gdzie ma odpowiednie zacienienie, wilgotność oraz pożywienie.
Skoczowianie mimo że gad nie jest jadowity, obawiają się spotkać 1,5-metrowego węża na swojej drodze i proszą o pomoc w jego ujęciu. Dlatego wszystkie informacje na temat pytona, należy przekazywać straży miejskiej, która wraz ze specjalistami tropi dzikie zwierzę.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3x44q5

Podziel się opinią

Share
d3x44q5
d3x44q5
Więcej tematów