ycipk-4433hm
ycipk-4433hm
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

W Chorzowie usankcjonowano związek homoseksualny

W chorzowskim ośrodku pomocy zdarzył się
precedens na skalę krajową. Usankcjonowano związek homoseksualny -
pisze w wydaniu internetowym "Gazeta Wyborcza".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-4433hm

Dyrektorka Ośrodka Pomocy Społecznej w Chorzowie uważa, że skoro dwaj mężczyźni żyją ze sobą, to mają wobec siebie takie obowiązki jak małżonkowie.

Tomasz Bąk i Piotr Wroński są parą niemal od pięciu lat. Wynajmują małe mieszkanie - pokój z kuchnią w oficynie kamienicy. Bąk choruje od dziewięciu lat. Ponieważ nie ma stałego dochodu, złożył wniosek o zasiłek stały i ubezpieczenie w Ośrodku Pomocy Społecznej. I się zaczęło. Bożena Antończyk, dyrektorka chorzowskiego OPS wniosek odrzuciła. Na podstawie wywiadów środowiskowych uznała, że:

- mężczyźni wspólnie wynajmują mieszkanie

ycipk-4433hm

- Wroński od dłuższego czasu utrzymuje Bąka

- mieszkanie jest małe, składa się tylko z jednego pokoju i kuchni

- panowie wszystko o sobie wiedzą.

Jednym słowem: tworzą udany związek. (PAP)

ycipk-4433hm
Polub WP Wiadomości
ycipk-4433hm
ycipk-4433hm