Trwa ładowanie...
d2ubd3d

"Ucho prezesa" goni rzeczywistość? Hit wychodzi poza gabinet

Internetowy satyryczny hit Roberta Górskiego powraca. Widzowie będą musieli się przygotować na spore zmiany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Górski w serialu "Ucho prezesa"
Robert Górski w serialu "Ucho prezesa" (Youtube.com)
d2ubd3d

W drugim sezonie "Ucho prezesa" ma zmienić formułę i jego akcja ma się przenieść poza słynny gabinet, wyjawił "Presserwisowi" Mikołaj Cieślak, współtwórca internetowego hitu i serialowy Mariusz. O zmianach w hicie i nowych wątkach wspominali już także inni aktorzy, jak choćby Wojciech Kalarus, wcielający się w ministra wojny. Choć nowa odsłona produkcji poza tym jest jeszcze owiana tajemnicą, kabareciarz dodał lakonicznie, że ma w niej wystąpić ponad 30 osób, a wśród nich kilku bardzo znanych aktorów. - Akcja na pewno przeniesie się poza gabinet Prezesa. Będą nowe lokalizacje. Ponadto pojawi się kilka nowych postaci związanych między innymi z sądami. Adrian oczywiście pozostanie - uzupełnił.

W drugim sezonie serialu zagra ponad 30 osób. - Zaprosiliśmy do udziału kilku bardzo znanych aktorów z tak zwanej najwyższej półki. Nie mogę zdradzić nazwisk. Liczymy na efekt zaskoczenia - informuje Mikołaj Cieślak.

d2ubd3d

Nowy sezon komediowego miniserialu, jak ustalił "Presserwis", wystartuje już 7 września i ma liczyć 12 odcinków trwających po 15 minut. "Ucho prezesa" ma być emitowane na takich samych zasadach jak dotychczas. Możemy się więc spodziewać, że zobaczą go zarówno użytkownicy platformy Showmax, jak i pozostali internauci, za pośrednictwem serwisu YouTube, gdzie "Ucho prezesa" ma ponad 388 tys. subskrypcji. Opublikowane na kanale serialu 30 filmów wygenerowało ponad 108 mln odsłon.

Zobacz także: Robert Górski o miniserialu "Ucho prezesa"

d2ubd3d

Podziel się opinią

Share

d2ubd3d

d2ubd3d
Więcej tematów