Trwa ładowanie...

Trzy Polki zginęły w Anglii. Ciężarowa scania uderzyła w clio

Droga w miejscu wypadku, koło miasta Baston w Lincolnshire, była niemal nieprzejezdna z powodu całonocnego opadu śniegu.

Share
Trzy Polki zginęły w Anglii. Ciężarowa scania uderzyła w clio
Źródło: Youtube.com
d2waqj3

O tragedii doniosła lokalna policja. Podano jednak tylko płeć i wiek ofiar - śmierć poniosły dwie 30-letnie i jedna 40-letnia kobieta. Agencja PAP narodowość ofiar potwierdziła w rozmowie z mundurowymi.

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce we wtorek po godz. 6 rano na drodze A15 w pobliżu centrum ogrodniczego Waterside. Prosimy wszystkich, którzy w tym czasie jechali w tym miejscu o zgłoszenie się z informacjami. Wiemy, że był na tamtym odcinku spory ruch w obu kierunkach - apeluje prowadząca sierżant Helen Allcroft z policji Lincolnshire.

d2waqj3

W kolizji brały udział tylko dwa pojazdy. Polki jechały na południe niebieskim renault clio, w przeciwnym kierunku jechała biała scania. Według serwisu twojaanglia.eu czwarta ranna osoba z clio trafiła do szpitala. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Bezpośrednia przyczyna wypadku nie jest jasna, ale duży w niej udział odegrały fatalne warunki na drodze.

Lokalna polska społeczność rozpoczęła za pomocą Facebooka zbiórkę pieniężną na rzecz rodzin zmarłych - dodaje serwis.

Zobacz także: Wjechał w drugie auto i ściął drzewo. Potem uderzył w nie pociąg

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d2waqj3

Podziel się opinią

Share
d2waqj3
d2waqj3
Więcej tematów