Trzy młode Rosjanki zabiły swojego ojca-tyrana. Głos zabiera ich matka

Trzy młode Rosjanki zabiły swojego ojca-tyrana. Miał się nad nimi znęcać. Dziewczyny i ich matka wprost nazywają go domowym tyranem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trzy siostry zadały ojcu ponad 30 ciosów nożem
Trzy siostry zadały ojcu ponad 30 ciosów nożem (Twitter)
WP

Do zabójstwa Michaiła Chaczaturiana doszło pod koniec lipca w Moskwie. Okazało się, że za zabójstwem stoją trzy jego córki w wieku 17, 18 i 19 lat. Zadały mu ponad 30 ran nożem w szyję i klatkę piersiową. Na głowie miał ślady po uderzeniach młotkiem, a na twarzy pozostałości po gazie pieprzowym.

Śledczy sprawdzają także informacje, że miało dojść do gwałtu na jednej z sióstr - informują rosyjskie media.

Teraz głos w tej sprawie zabrała 39-letnia matka dziewczyn Aurelia Dunduk. Swojego byłego męża nazywa tyranem. Nie dziwi się, że córki to zrobiły.

WP

Wspomina, że przez pierwsze pięć lat zabraniał jej wychodzenia z domu. Bił ją. - Nie było radości, nic. To było gorsze niż piekło - mówi kobieta. Wyrzucił z domu ich 16-letniego syna. Trzy lata temu wyrzucił także ją, przykładając jej pistolet do głowy.

Najpierw wyjechała do rodzinnej Mołdawii, ale potem wróciła do Moskwy, by być bliżej córek.

Kontakt z córkami był bardzo trudny, ponieważ mężczyzna kontrolował je, kazał śledzić. Policja nie reagowała na zgłoszenia Dunduk - donosi RMF FM.

Kobieta opowiedziała także, że o śmierci byłego męża dowiedziała się kilka godzin po zabójstwie. - Syn zadzwonił: mamo, coś z dziewczynami, ktoś umarł. Pojechałam na miejsce. Była już tam policja. Wszystko było we krwi. Dziewczyny przytuliły mnie. Były bardzo przestraszone - wspomina.

WP

Trzem siostrom grozi nawet po 15 lat więzienia.

Władze badają także film z kamery na klatce, w którym widać jedną z sióstr, wychodzącą z mieszkania.

WP

Chaczaturian miał w domu kolekcję broni. - Często strzelał w ściany, w mieszkaniu były dziury po kulach. Groził nam, że zabije nas wszystkich - mówi jego była żona.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP