Trwa ładowanie...

Trwają poszukiwania Reginy Biegun i Szymona Górniaka. Rodzina prosi o pomoc. Widziałeś ich?

Dwoje 16-latków wyszło w środę rano ze swoich domów i do tej pory nie skontaktowało się z rodziną ani policją. W związki z tym funkcjonariusze ze Skoczowa i Cieszyna (woj. śląskie) prowadzą intensywne poszukiwania w rejonie ich zamieszkania i okolic. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu nastolatków.
Share
Trwają poszukiwania Reginy Biegun i Szymona Górniaka. Rodzina prosi o pomoc. Widziałeś ich?
Źródło: Policja
d2vmpmd

- Regina mieszka w Skoczowie, Szymon w Wilamowicach. W środę rano wyszli z domów i mieli pójść do szkoły. Na noc nie wrócili do domów. Na drugi dzień rodzice zawiadomili skoczowską policję – poinformował oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Regina Biegun ma 156 cm wzrostu, jest dziewczyną szczupłej budowy ciała, ma krótkie, kręcone włosy w kolorze czarnym. Ubrana była w niebieskie jeansy, niebieską bluzę z dużym nadrukiem koloru białego i niebieskie buty.

Szymon Górniak ma 175 cm wzrostu, jest szczupły, ma krótkie włosy w kolorze ciemny blond – grzywka dłuższa czesana na prawą stronę. Był ubrany w spodnie jeans koloru niebieskiego, czerwoną bluza z kapturem, czarną pikowaną kurtkę (marki Lee) oraz buty w trzech kolorach: żółtym, niebieskim i zielonym.

d2vmpmd

Mimo wzmożonych działań policji oraz poszukiwań z udziałem psa tropiącego, nie udało się wpaść na ślad nastolatków.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionych, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. (033) 8516 200, (033) 8516 101 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 997.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d2vmpmd

Podziel się opinią

Share
d2vmpmd
d2vmpmd
Więcej tematów