Trwa ładowanie...

Trójmiasto podczas Wszystkich Świętych - sprawdź organizację ruchu przy cmentarzach

Zamknięte ulice, ruch jednokierunkowy i specjalne parkingi - na czas Wszystkich Świętych odwiedzających groby czekają zmiany w organizacji ruchu w okolicach cmentarzy.

Share
Trójmiasto podczas Wszystkich Świętych - sprawdź organizację ruchu przy cmentarzach
Źródło: WP.PL, fot: Łukasz Szełemej
d1edehf

Gdańsk

W związku z nadchodzącymi świętem Zmarłych oraz Wszystkich Świętych wokół gdańskiego cmentarza przy ul. Łostowickiej dojdzie do czasowej reorganizacji ruchu. Ul. Łostowicka zostanie całkowicie wyłączona z ruchu. Dojazd ulicami Kartuską oraz Armii Krajowej będzie możliwy dla autobusów ZTM. Ulica Cedrowa będzie jednokierunkowa

(fot. WP.PL)
Źródło: (fot. WP.PL)
(fot. WP.PL)
Źródło: (fot. WP.PL)

Gdynia

Na odcinku ul. Witomińskiej od ul. Warszawskiej do cmentarza obowiązywać będzie obustronny zakaz zatrzymywania się. Od godz. 6.00 na wysokości bramy cmentarza do skrzyżowania z ul. Rolniczą, w kierunku dojazdu do Witomina, wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu. Po lewej stronie ww. odcinka ul. Witomińskiej obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się. Natomiast po prawej stronie można będzie parkować pojazdy. Na odcinku od bramy cmentarza do wyjazdu z parkingu będzie możliwość wyłącznie zatrzymania pojazdu w celu wysadzenia pasażera.

d1edehf

Kierowcy mogą parkować swoje pojazdy:

- na parkingach w rejonie cmentarza;

- po prawej stronie ul. Witomińskiej na odcinku od końca cmentarza do ul. Rolniczej;

- na placu pomiędzy ulicami: Witomińską, Śląską i Kielecką;

(fot. WP.PL)
Źródło: (fot. WP.PL)

Sopot

Wszystkie sopockie cmentarze ulokowane są przy ul. Malczewskiego dlatego zmiany będą dotyczyć głównie tej części miasta. Ul. Malczewskiego zamieni się w tym czasie - na odcinku od Al. Niepodległości do ul. Kolberga – w ulicę jednokierunkową. Podobnie ul. Księżycowa na odcinku od ul. Malczewskiego do ul. 23 Marca. Podobnie też ul. Okrężna w kierunku ul. 23 Marca oraz ul. Słoneczna w stronę ul. Okrężnej.

d1edehf

Podziel się opinią

Share
d1edehf
d1edehf
Więcej tematów