Trwa ładowanie...
d4j6gyg

Tragiczny wypadek pod Brzeskiem. Nie żyją dwie osoby

Rano doszło do tragicznego wypadku w okolicach Brzeska (woj. małopolskie). Kierowca na drodze podporządkowanej wymusił pierwszeństwo i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym pojazdem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tragiczny wypadek pod Brzeskiem. Nie żyją dwie osoby
(PSP w Brzesku)
d4j6gyg

- O godz 6.33 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Brzesku otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 768 w miejscowości Niedzieliska. Zastępy straży pożarnej, po przybyciu na miejsce zdarzenia, przystąpiły do zabezpieczenia terenu działań, wydobyciu dwóch osób z uszkodzonego pojazdu przy użyciu narzędzi hydraulicznych i pomocy zespołom ratownictwa medycznego podczas reanimacji poszkodowanych - poinformował Wirtualną Polskę dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku.

Niestety, rannych nie udało się uratować - zginęły dwie osoby. Jak przekazuje policja, przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa.

- Kierujący samochodem Daewoo, najprawdopodobniej nie udzieli pierwszeństwa przejazdu. Wjeżdżając na drogę doprowadził do czołowego zdarzenia z Volvo – powiedział Wirtualnej Polsce naczelnik ruchu drogowego brzeskiej policji.

Robert Kulig, Wirtualna Polska

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d4j6gyg

Podziel się opinią

Share
d4j6gyg
d4j6gyg
Więcej tematów