Trwa ładowanie...
d15dmwi

Tragedia na 15. piętrze. Desperat wyślizgnął się ratownikowi i runął w dół

Mieszkańcy Peru są poruszeni tragicznymi wydarzeniami, jakie rozegrały się w stolicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tragedia na 15. piętrze. Desperat wyślizgnął się ratownikowi i runął w dół
(Youtube.com)
d15dmwi

Ratownik peruwiańskich służb nie zdołał utrzymać młodego mężczyzny. Amatorskie nagranie pokazuje moment, kiedy asekurowany na linie ratownik puszcza desperata chcącego popełnić samobójstwo. Ten spada z 15. piętra wieżowca w dzielnicy Pueblo Libre w Limie.

Ofiara spadła na trzecie piętro bloku mieszkalnego poniżej wieżowca. Wcześniej mężczyzna przekroczył barierkę na balkonie. Świadkowie relacjonują, że krzyczał, iż chce skończyć ze swoim życiem. Nic jednak nie wiadomo o motywach, które nim kierowały.

Policja nie ustaliła jeszcze tożsamości mężczyzny. Oficerowie podali jedynie, że mężczyzna miał 25-30 lat. Upadek z wysokości 15. piętra oznaczał lot 100 metrów w dół i uderzenie w beton. Młody człowiek nie miał szans na przeżycie - pisze "Daily Mail".

Ogromną traumę przeżywa ratownik, któremu nie udało się ocalić desperata. Dramatyczne wydarzenia w stolicy Peru znalazły się w najważniejszych serwisach informacyjnych. Poruszyły również mieszkańców, którzy żywo komentują tragedię w internecie.

*Zobacz także: Mówią o nich: lekarze gorszego sortu *

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d15dmwi

Podziel się opinią

Share
d15dmwi
d15dmwi
Więcej tematów