Trwa ładowanie...
d2qmx3s

Telewizja NBC wyśmiewa plan powitania Donalda Trumpa w Polsce

Były ambasador RP przy Unii Europejskiej Marek Grela udostępnił na Facebooku artykuł stacji telewizyjnej NBC dotyczący środowej wizyty Donalda Trumpa w Polsce. - Władze Polski sięgają do praktyk, gdy krajem rządzili komuniści - czytamy w komentarzu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Telewizja NBC wyśmiewa plan powitania Donalda Trumpa w Polsce
(facebook)
d2qmx3s

Oficjalny profil NBC News na Twitterze udostępnił artykuł, w którym autorzy odnoszą się do sposobu organizacji wizyty prezydenta USA przez PiS. W komentarzu do wpisu możemy przeczytać m.in., że Trump to człowiek pod wieloma względami podobny do obecnych władz Polski, a Prawo i Sprawiedliwość korzysta ze starych komunistycznych wzorców dyplomacji, by jak najlepiej powitać swojego gościa.

- Media amerykańskie informują o przygotowaniach PiS do entuzjastycznego przyjęcia prezydenta Trumpa w Warszawie. Wielka sieć telewizyjna NBC News informuje, że aby powitać Trampa polskie władze sięgają do praktyk gdy krajem rządzili komuniści . "Dowożono autobusami ludzi z prowincji aby gorąco powitać przywódców radzieckich". Cytuje się wicemarszałka Sejmu Brudzińskiego, że każdy poseł Prawa i Sprawiedliwości „ma prawo zaprosić 50 gości a partia pokryje koszty wynajęcia autobusu - czytamy w omówieniu artykułu NBC News przez Marka Grelę.

d2qmx3s

Internauci komentujący sprawę nie zostawili suchej nitki na sposobie organizacji wizyty Trumpa. - Wbrew zamysłom PiS nic się nie ukryje przed mediami zagranicznymi - pisze jeden z komentatorów. - Trawę też pomalują? - pyta inny.

   facebook
(facebook)
   facebook
(facebook)
   facebook
(facebook)

Zobacz także:

d2qmx3s

Podziel się opinią

Share
d2qmx3s
d2qmx3s
Więcej tematów