Trwa ładowanie...
d1mf36f

Tatry. Poszukiwania turysty Pawła sprzed 20 lat. Wyjątkowe ogłoszenie

Na jednym z zagranicznych serwisów pojawiła się prośba o pomoc w odnalezieniu pewnego tajemniczego turysty. Chodzi o mężczyznę o imieniu Paweł. Wiąże się z nim pewna niesamowita historia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tatry. Poszukiwania Pawła. Misja niemożliwa?
Tatry. Poszukiwania Pawła. Misja niemożliwa? (East News)
d1mf36f

Na portalu reddit.com pojawiło się bardzo nietypowe ogłoszenie. Poszukiwany jest turysta o imieniu Paweł. Autor wpisu prosi o pomoc w jego odnalezieniu.

Pisze, że szuka Pawła w imieniu swojej przyjaciółki z Polski, która teraz mieszka w Wielkiej Brytanii. Chce jej w ten sposób zrobić niespodziankę.

Mężczyzna opisuje, co wie o mężczyźnie. Z prośby wynika, że jego przyjaciółka zimą w 2002 roku uciekła z domu i pojechała do Zakopanego. Miała wówczas 17 lat. Tam poznała starszego od siebie Pawła. Miał około 40-50 lat.

d1mf36f

Mężczyzna miał się nią zaopiekować jak ojciec. Wiedział, że uciekła z domu, wysłuchał i pomógł. "Nie zostawił mnie samej, pilnował mnie. Zostawił mi trochę pieniędzy. Zrobił na mnie duże wrażenie. Chciałabym móc mu podziękować” - mówiła potem dziewczyna.

Wiadomo, że mężczyzna lubił Pink Floyd i poezję Walta Whitmana.

Jak podaje tatromaniak.pl, wszystko wskazuje na to, że poznali się w schronisku w Dolinie Pięciu Stawów. Mieli tam mieszkać ok. dwa tygodnie.

Obecnie ma ok. 60-70 lat. Może uda się go odnaleźć.

d1mf36f

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Zobacz także: Kidawa-Błońska kandydatką na premiera. „Mam straszną tremę”

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1mf36f

Podziel się opinią

Share

d1mf36f

d1mf36f
Więcej tematów