Trwa ładowanie...
tatry

Tatry. Poszukiwania turysty Pawła sprzed 20 lat. Wyjątkowe ogłoszenie

Na jednym z zagranicznych serwisów pojawiła się prośba o pomoc w odnalezieniu pewnego tajemniczego turysty. Chodzi o mężczyznę o imieniu Paweł. Wiąże się z nim pewna niesamowita historia.

Share
Tatry. Poszukiwania turysty Pawła sprzed 20 lat. Wyjątkowe ogłoszenie
Źródło: East News
d13dh3q

Na portalu reddit.com pojawiło się bardzo nietypowe ogłoszenie. Poszukiwany jest turysta o imieniu Paweł. Autor wpisu prosi o pomoc w jego odnalezieniu.

Pisze, że szuka Pawła w imieniu swojej przyjaciółki z Polski, która teraz mieszka w Wielkiej Brytanii. Chce jej w ten sposób zrobić niespodziankę.

d13dh3q

Mężczyzna opisuje, co wie o mężczyźnie. Z prośby wynika, że jego przyjaciółka zimą w 2002 roku uciekła z domu i pojechała do Zakopanego. Miała wówczas 17 lat. Tam poznała starszego od siebie Pawła. Miał około 40-50 lat.

Mężczyzna miał się nią zaopiekować jak ojciec. Wiedział, że uciekła z domu, wysłuchał i pomógł. "Nie zostawił mnie samej, pilnował mnie. Zostawił mi trochę pieniędzy. Zrobił na mnie duże wrażenie. Chciałabym móc mu podziękować” - mówiła potem dziewczyna.

Wiadomo, że mężczyzna lubił Pink Floyd i poezję Walta Whitmana.

Jak podaje tatromaniak.pl, wszystko wskazuje na to, że poznali się w schronisku w Dolinie Pięciu Stawów. Mieli tam mieszkać ok. dwa tygodnie.

d13dh3q

Obecnie ma ok. 60-70 lat. Może uda się go odnaleźć.

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Zobacz także: Kidawa-Błońska kandydatką na premiera. „Mam straszną tremę”

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d13dh3q

Podziel się opinią

Share
d13dh3q
d13dh3q
Więcej tematów