Trwa ładowanie...
d1xuumh

Tajemnicze zaginięcie w Gdańsku. Policja poszukuje 16-letniej Mai Sugier

Policja poszukuje 16-letniej licealistki z Gdańska - Mai Sugier. Dziewczyna zaginęła w ubiegłym tygodniu. Sprawa jest o tyle zagadkowa, że ktoś cały czas publikuje wiadomości na jej profilu społecznościowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tajemnicze zaginięcie w Gdańsku. Policja poszukuje 16-letniej Mai Sugier
(Policja pomorska)
d1xuumh

Zaginiona ma ok. 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, waży 50 kg, ma brązowe oczy i ciemne włosy do ramion. W dniu zaginięcia ubrana była w zieloną kurtkę podszytą białym futerkiem, jeansy typu rurki i buty vans. Przy sobie miała również czarną skórzaną torebkę i czerwony plecak w kratę.

W związku z zaginięciem dziewczyny pojawi się coraz więcej wątpliwości, ponieważ na jej profilu społecznościowym pojawiają się nowe wiadomości. W niedzielę doszło do publikacji nowego zdjęcia Mai, które miałoby potwierdzać, że jest zdrowa i bezpieczna. Pojawił się również komunikat, że nie została porwana, ale sama uciekła z domu. Jeżeli dziewczyna pisze wszystkie informacje osobiście, to wyjaśnia również powód swego zniknięcia.

"Nie chcę ryzykować, że przez jeden głupi błąd mogę wrócić do tego piekła. Ja osobiście nie popieram polityki mojej babci mówiącej "Skrzywdzimy Cię, by było Ci lepiej", "Zamkniemy Cię w szpitalu psychiatrycznym, byś nie mogła kontaktować się z chłopakiem, bo Cię kochamy" czy "Będziemy Cię ranić nie zważając na to, co czujesz, bo uważamy, że robimy dla Ciebie dobrze", ale jak widać ma ona wielu zwolenników. Mam tu na myśli rodzinę od strony matki, która zrobiła taki szum dookoła całej tej sprawy, moim zdaniem, zupełnie niepotrzebnie - pisze na swoim profilu zaginiona.

d1xuumh

- To nieprawda. Wystarczy porównać styl, ortografię i sposób pisania. Według naszej oceny informacje zamieszczone na profilu społecznościowym Mai nie pochodzą od niej samej, ale do kogoś innego - mówi Wirtualnej Polsce rodzina zaginionej.

Policjanci apelują, aby osoby, które znają miejsce pobytu 16-latki lub mogą przyczynić się do jej odnalezienia albo ustalenia jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji IX w Gdańsku przy ul. Balcerskiego 35 pod nr tel. 058 52-11-122 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997 i 112.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1xuumh

Podziel się opinią

Share
d1xuumh
d1xuumh
Więcej tematów