Trwa ładowanie...
d2wbend

Tajemnicze zaginięcie kobiety. Miała do domu 5 minut

W Łupicach w woj. lubuskim trwają poszukiwania 52-letniej Urszuli Urbańskiej. Dwa dni temu wyszła z pracy i ślad po niej zaginął. W szukanie kobiety zaangażowało się ponad 100 osób. Od rana przeczesują okolicę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Urszula Urbańska zaginęła 7 listopada
Urszula Urbańska zaginęła 7 listopada (Facebook.com)
d2wbend

Urszula Urbańska 7 listopada wyszła z pracy w Łupicach w woj. lubuskim, w których mieszka i nie wróciła do domu. O godz. 16.00 skończyła pracę, wyszła z budynku, wsiadła na rower i odjechała w kierunku domu. Te fakty potwierdziły nagrania z monitoringu.

- To ostatni ślad po zaginionej kobiecie - mówi portalowi poscigi.pl podkom. Maja Piwowarska, rzeczniczka wschowskiej policji. - Mama jeździ do pracy rowerem, zajmuje jej to zaledwie pięć minut – mówi zrozpaczona córka i prosi o pomoc osoby, które zauważą gdzieś mamę.

W piątek od rana szukają pani Urszuli strażacy, policja mieszkańcy, leśnicy i rodzina. Do tej pory nie znaleziono zupełnie nic, nawet roweru, którym jechała.

d2wbend

Kobieta ma 52 lata, jest niskiego wzrostu. W dniu zaginięcia była ubrana na czarno.

Wszystkie osoby które mogą mieć jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu, proszone są o kontakt pod numerem 609 953 087.

natio

d2wbend

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Codziennie staję przed lustrem i mówię, że życie jest cudowne"

d2wbend

Podziel się opinią

Share

d2wbend

d2wbend
Więcej tematów