Trwa ładowanie...
dhxvemd

Tajemnica gestu Kaczyńskiego rozwiązana. Wiadomo, komu posłał buziaka

Jarosław Kaczyński miał w środę wyjątkowo dobry humor w Sejmie. Wykonał nawet wyjątkowo sympatyczny gest. Posłał buziaka do kogoś z ław PiS. Teraz już wiadomo, do kogo. Wątpliwości rozwiała Beata Mazurek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zabawny gest Kaczyńskiego w Sejmie
Zabawny gest Kaczyńskiego w Sejmie (Twitter)
dhxvemd

Do zabawnej sytuacji doszło w Sejmie w środę.

Szef partii rządzącej spoglądał w swoją prawą stronę i gestami próbował przekazać jakąś informację. Na początku był to ruch palcem, ale chwilę później widać jak rozbawiony składa usta w dziubek i przesyła buziaczka.

To wywołało lawinę komentarzy i przypuszczeń, do kogo prezes PiS mógł wykonać taki miły gest. - Nie zauważyłam, żeby prezes tak mnie pozdrawiał. Może ktoś inny był adresatem tych gestów. Musiałam to przeoczyć - mówiła nawet Wirtualnej Polsce posłanka PiS Barbara Bartuś, która siedziała w pobliżu Jarosława Kaczyńskiego.

Tajemnicę rozwiązała rzeczniczka PiS.

dhxvemd

"W odpowiedzi na różne dywagacje. Prezes PiS Jarosław Kaczyński przesłał buziaka prof. Pawłowicz" - napisała Beata Mazurek.

O odniesienie się do gestu Kaczyńskiego poprosiliśmy samą Krystynę Pawłowicz. Nie chciała zdradzić, o co chodziło. Powiedziała jedynie, można powiedzieć stosownie do sytuacji: "Pa pa, buziaki sto dwa".

dhxvemd

Podziel się opinią

Share
dhxvemd
dhxvemd
Więcej tematów