Trwa ładowanie...
d2fh7cd

Szokujące nagranie. Bojownik ISIS grozi atakiem i podaje miasta, w które uderzą

Dżihadysta z brytyjskim akcentem wygraża nożem do kamery i strzela z karabinu. Mężczyzna nagrał groźne ostrzeżenie dla całej Europy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(Youtube.com)
d2fh7cd

Już niedługo ma dojść do kolejnych zamachów w Europie. Jeśli wierzyć groźbom mężczyzny, ISIS może uderzyć w Rzymie i Stambule. Głównym wrogiem ISIS ma być Donald Trump - donosi "Daily Star".

Zwróciliście wzrok na Rakkę i Mosul, ale my już patrzymy na Konstantynopol i Rzym. Zarżniemy was w waszych własnych domach - grozi czarnoskóry mężczyzna na nagraniu.

Kim jest mężczyzna na nagraniu? Najprawdopodobniej to Brytyjczyk, który wyjechał wspierać ISIS w Syrii. Nie wiadomo też, gdzie się teraz znajduje. Służbom na Wyspach znany był jako rekruter nowych żołnierzy na terytorium kraju.

d2fh7cd

Ataki terrorystyczne mają być odpowiedzią na ostatnie porażki ISIS w Mosulu. Dżihadyści zostali rozbici i stracili ogromne terytoria w Syrii i Iraku. Specjaliści ds. bezpieczeństwa już od jakiegoś czasu obawiają się, że ISIS może chcieć odwetu za przegraną. Jego głównymi ofiarami mogą być niewinni cywile.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d2fh7cd

Podziel się opinią

Share

d2fh7cd

d2fh7cd
Więcej tematów