Trwa ładowanie...
d4mr3el
Stonoga zrywa elektroniczną bransoletkę i zapowiada: To dopiero początek
Mariusz Szymczuk

Stonoga zrywa elektroniczną bransoletkę i zapowiada: To dopiero początek

- To jest gwóźdź do trumny Andrzeja Seremeta - powiedział biznesmen Zbigniew Stonoga na spotkaniu z dziennikarzami i swoimi sympatykami, po czym nożyczkami przeciął i zdjął z nogi elektroniczną bransoletkę.
Share
d4mr3el

Stonoga zapewnił, że prawo do zdjęcia urządzenia dozoru monitorującego dał mu sąd, który w środę uchylił decyzję prokuratury o zastosowaniu wobec niego środków zapobiegawczych.

- To co się ze mną wyrabia to jest skrajne draństwo. Mam na myśli zachowanie chamów z prokuratury. Wyrwali mnie z domu jak SS, które też przychodziło po ludzi nocami - opowiadał.

d4mr3el

Stonoga zdradził też swoje polityczne plany. Obiecał pieniądze wszystkim partiom tzw. antysystemowym pod warunkiem, że się zjednoczą. - Moim marzeniem jest połączenie wszystkich antysystemowców i partii narodowych. Jeżeli będzie sygnał, że chcą się połączyć, wpakuję w nich 4 miliony, zrobię kampanię i nie będę się brał za politykę - zapewnił.

Nazwisko Zbigniewa Stonogi jest głośnie od wtorku. Biznesmen rozpowszechnił na Facebooku zdjęcia akt ze śledztwa w sprawie afery podsłuchowej. We wtorek wieczorem został na kilka godzin zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Afera związana z wyciekiem akt doprowadziła do politycznej burzy. Do dymisji podali się ministrowie skarbu, zdrowia i sportu oraz kilku wiceministrów. Z funkcji zrezygnował też marszałek Sejmu - Radosław Sikorski.

d4mr3el

Podziel się opinią

Share
d4mr3el
d4mr3el
Więcej tematów