Trwa ładowanie...
d1jeu23

Stało się. Masło jak towar ekskluzywny, dostępne przy kasie alkoholowej

Sieć podbija zdjęcie z łódzkiego sklepu, w którym masło uznano ewidentnie za towar tak drogi i ekskluzywny, że przeniesiono do działu z alkoholami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stało się. Masło jak towar ekskluzywny, dostępne przy kasie alkoholowej
(Twitter.com/MajaMorawska1)
d1jeu23

W polskich sklepach robi się bardzo dziwnie. Wszyscy chyba czujemy, że masło jest irracjonalnie drogie. Potwierdzają to nawet sami eksperci. Jedna 200-gramowa kostka potrafi kosztować nawet około 8 zł, ok. 70 proc. więcej niż rok temu. Analitycy widzą w tym działania spekulantów. W efekcie duże sieci handlowe wprowadzają specjalne systemy antykradzieżowe. Mniejsze, jak delikatesy "Centrum" w Łodzi, idą na całość i umieszczają je koło najdroższych towarów w sklepie, koło kasy w dziale alkoholowym.

Towar ekskluzywny. Odnotowano pierwsze kradzieże - pisze internautka z Łodzi zaszokowana brakiem masła w regularnym miejscu.

Zawsze możemy iść krok dalej. Zdjęcie ze sklepu z Łodzi stało się już źródłem dla pierwszych memów. A może masło pod lufą karabinu?

Sieć sklepów Auchan ludzi do ochrony masła jeszcze nie zatrudnia. Ale system elektronicznej kontroli już został wprowadzony.

d1jeu23

W kraju, w którym masło ma zabezpieczenia antykradzieżowe, coś musiało pójść nie tak - uznał dziennikarz Krzysztof Berenda, pokazując kostkę masła kupioną w Auchanie na stołecznym Ursynowie.

*Zobacz także: Masło jest drogie? Zrób je sam *

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d1jeu23

Podziel się opinią

Share
d1jeu23
d1jeu23
Więcej tematów