Trwa ładowanie...
d429z1e

Sprawdź warunki narciarskie na weekend w Małopolsce

Perfekcyjne warunki narciarskie i prawdziwie alpejski klimat, już niestety za nami. W ten weekend możemy spodziewać się opadów deszczu i mgieł, ale przede wszystkim dodatnich temperatur, które w większości przypadków mogą zrobić ze śniegu nieprzyjemną breję. Przynajmniej tak twierdzą synoptycy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sprawdź warunki narciarskie na weekend w Małopolsce
(WP, Fot: Robert Kulig)
d429z1e

Wyjątkiem może być Kasprowy Wierch od - 2 st. C na dolnej stacji do - 5 st. C na górnej i 120 cm śniegu. Jednak niska pokrywa gór, może sprawić zawód pasjonatom górskich widoków. Widoczność jest prawie zerowa.

W Białce Tatrzańskiej przez cały weekend prognozowane są dodatnie temperatury - ok. 4 st. C, ale śniegu jest wystarczająco dużo, by działały wszystkie kolejki.

W Jurgowie 45 cm śniegu i 7 czynnych tras. Na Grapie-Litwince działają 4 nartostrady. Gubałówka, mimo kiepskiej widoczności, kusi snow parkiem. A 70 cm śniegu i 3 otwarte wyciągi mogą ściągnąć wielu pasjonatów nart.

Mimo niewielkiej pokrywy, działa również stok położony najbliżej Krakowa – w Harbutowicach. Jak deklarują właściciele, tam możemy się spodziewać nawet 5 cm świeżego śniegu.

Robert Kulig, Wirtualna Polska

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d429z1e

Podziel się opinią

Share
d429z1e
d429z1e
Więcej tematów