Trwa ładowanie...
d3ysx3p
d3ysx3p
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Spotkanie Leppera i Giertycha z o. Rydzykiem

Według rzecznika Samoobrony Mateusza Piskorskiego, przewodniczący partii Andrzej Lepper będzie w Częstochowie. Według sobotniej "Rzeczypospolitej" Lepper ma na Jasnej Górze, wspólnie z politykami Ligi Polskich Rodzin, spotkać się z o. Tadeuszem Rydzykiem. Piskorski powiedział, że nic nie wie jakoby Lepper miał się spotkać z o. Rydzykiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3ysx3p

(Andrzej Lepper) Wizytę planuje owszem, ale nic mi nie wiadomo, jakoby miał tam mieć spotkanie z ojcem Rydzykiem - powiedział rzecznik Samoobrony.

Wiceszef LPR Wojciech Wierzejski nie wykluczył, że w sobotę dojdzie w Częstochowie do spotkania przedstawicieli Ligi z przewodniczącym Samoobrony. Według Wierzejskiego, szef LPR Roman Giertych wrócił już z urlopu.

Lepper w piątek opuścił szpital - gdzie przebywał od kilku dni - aby w niedzielę wziąć udział w posiedzeniu Rady Krajowej Samoobrony, która ma podjąć decyzję w sprawie wycofania z rządu rekomendowanych przez partię ministrów.

d3ysx3p

Podziel się opinią

Share

d3ysx3p

d3ysx3p
Więcej tematów