ycipk-1i8x8e

Spotkanie dla par w Krakowie "Czas na wiosnę w związku"

Wykłady, a także bezpłatne indywidualne konsultacje ze specjalistami na co dzień pracującymi z parami - psychologami, seksuologiem i terapeutą par znalazły się w programie spotkania pod hasłem "Czas na wiosnę w związku", które odbędzie się w sobotę w Krakowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spotkanie dla par w Krakowie "Czas na wiosnę w związku"
(Thinkstockphotos)
ycipk-1i8x8e

Przedsięwzięcie jest adresowane do kobiet i mężczyzn, którzy chcą poprawić relacje w swoim związku. - Kryzysy były, są i będą w każdym związku. Chodzi tylko o to, aby umieć je rozwiązywać i wyjść z nich razem, w silniejszej wzmocnionej relacji - oceniła psycholog Izabella Grzyb, koordynator akcji.

Terapeutów par niepokoi fakt, że pierwszy poważny kryzys, który przypadał, według naukowych danych, na siódmy rok wspólnego życia, przesunął się na trzeci. - Do tego siódmego roku wiele par nie dotrzyma razem - a szkoda, bo wiele związków, które mogłyby trwać, kończy się przez nieumiejętność konstruktywnego rozwiązywania kryzysów. Często brakuje rozmowy, która daje szansę zrozumienia drugiej osoby i budowania prawdziwej więzi. A jak nie ma płaszczyzny do komunikacji to już powolny początek końca - dodaje Grzyb.

Sobotnie spotkanie ma na celu pomoc parom w budowaniu lepszej relacji, opartej na dobrej komunikacji, wzajemnej otwartości i udanym seksie. Specjaliści zajmujący się tematyką związków podkreślają, że satysfakcjonujące życie intymne jest niezwykle ważnym elementem koniecznym do zbudowania dającego radość związku.

ycipk-1i8x8e

Spotkanie rozpocznie się blokiem wykładów na temat roli seksu w udanej relacji, kryzysów i ich znaczenia dla rozwoju związku oraz szukania pomocy, wtedy, gdy trudno na nowo odnaleźć wspólny język. W drugiej części przewidziano indywidualne konsultacje. Wszyscy uczestnicy projektu będą mogli porozmawiać z seksuologiem i terapeutą par, którzy na co dzień pomagają w rozwiązywaniu trudności w związkach.

Udział w spotkaniu "Czas na wiosnę w związku" jest bezpłatny, warunkiem jest zarezerwowanie miejsca. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.empatia-krakow.pl. Organizatorem imprezy jest Centrum Psychoterapii Empatia w Krakowie.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1i8x8e

ycipk-1i8x8e
ycipk-1i8x8e