Trwa ładowanie...
d11jh7r

Spadł pierwszy śnieg na Pomorzu! Miasta są całe w białym puchu

• Na Pomorzu pojawiły się pierwsze opady śniegu
• Słuchacze Radia Gdańsk nadesłali zdjęcia, na których widać zaśnieżone tereny
• Radio ostrzega także kierowców o konieczności zmiany opon na zimowe
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spadł pierwszy śnieg na Pomorzu! Miasta są całe w białym puchu
(radiogdansk.pl / Słuchacze Radia Gdańsk)
d11jh7r

Śnieg pada od samego rana. Pomorscy kierowcy twierdzą, że już najwyższy czas na zmianę opon. Takiego zdania jest m.in. pani Kinga. Słuchacze donoszą, że biało zrobiło się też Borkowie i Straszynie. Śnieg z deszczem zaskoczył też kierowców w Gdyni, Wejherowie, Zakoniczynie. W Sopocie spadł grad.

- Sulęczyno na biało - pisze Zdzich. - W Stężycy już zima, sypie białym puchem - pozdrawia pani Anetta. W okolicach Rusocina deszcz ze śniegiem - to informacja od pana Marka. Słuchacze Radia Gdańsk ostrzegają przed opadami śniegu i nadsyłają zdjęcia.

- Przekornie obstawiam, że przyroda zrobi nam psikusa (podobnie jak w ostatnich latach) w postaci temperatury 10+ w listopadzie, grudniu i styczniu... I będziemy mieli biało, ale od kwiatów na drzewach - żartuje słuchacz Radia Gdańsk. Inny zamawia piosenkę: - Myślę, że już najwyższa pora na Jingle Bells.

Niska temperatura w połączeniu z opadami może spowodować, że na ulicach będzie miejscami ślisko. Kierowcy powinni szczególnie uważać na drogach Pomorza, a tym bardziej, zanim wyjadą z domów, powinni upewnić się, że zmienili już swoje opony na zimowe.

d11jh7r

Podziel się opinią

Share

d11jh7r

d11jh7r
Więcej tematów