Trwa ładowanie...

"Sory, memory". Zabawna rozpiska szpitala pomaga odnaleźć się w budynku

Przemieszczanie się po jednym z wrocławskich szpitali, to nie lada wyzwanie. Kompleks składa się z kilku budynków, w których gubią się w nim nie tylko pacjenci, ale również lekarze i pielęgniarki. Aby trochę ułatwić im sprawę, ktoś zawiesił w windzie zabawny, ale bardzo czytelny opis.

Share
"Sory, memory". Zabawna rozpiska szpitala pomaga odnaleźć się w budynku
Źródło: iStock.com
d3yj4tt

Na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu działają 22 kliniki. Co prawda zarówno przed wejściem głównym jak i w holach są wywieszone informacje gdzie znajdują się poszczególne oddziały. To jednak nie pomaga pacjentom, którzy często długo błądzą po budynku.

Jak informuje Radio Wrocław w jednej z wind ktoś wywiesił odręcznie przygotowaną rozpiskę planu szpitala. Dzięki niej każdy od razu wie, że na 3 piętrze znajduje się "szczęka-ucho", czyli Klinika Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Na drugim "nos", czyli Klinika Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi, a na pierwszym "ręka-noga", co oznacza Klinikę Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki.

Ponadto na parterze są "SORY" - Szpitalny Oddział Ratunkowy, a gdy klikniemy -1 w windzie, to zjedziemy w podziemia, gdzie znajduje się kostnica i kaplica. Trzeba przyznać, że autor był bardzo pomysłowy.

d3yj4tt

Podziel się opinią

Share
d3yj4tt
d3yj4tt
Więcej tematów