Śmierć Marcina M. w Egipcie. Wiemy, kiedy zwłoki zostaną przetransportowane do Polski

Nowe fakty ws. tajemniczej śmierci Marcina M. w Egipcie. Jak udało się nam dowiedzieć, zwłoki zostaną przetransportowane do Polski w przyszłym tygodniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Budowa w Hurghadzie, na której odebrał sobie życie Marcin M.
Budowa w Hurghadzie, na której odebrał sobie życie Marcin M. (Wirtualna Polska, Fot: Wirtualna Polska)
WP

Najwcześniej w sobotę zostanie wydany oficjalny komunikat w sprawie śmierci Marcina M. W tej chwili trwa postępowanie i służby nie udzielają żadnych informacji.

- Jedno co mogę potwierdzić to to, że Polak popełnił samobójstwo. Nie było udziału osób trzecich - powiedział mi Mohamed Addi z 1. Komisariatu Policji w Hurghadzie.

Wiadomo, że 25-latek powiesił się na kablu wystającym z sufitu. W tym momencie ciało Polaka jest w kostnicy szpitala miejskiego w Hurghadzie. - Zostanie przetransportowane do Polski w przyszłym tygodniu - dodaje Addi.

WP

Zobacz także: Joanna Górska wygrała z rakiem. Teraz zdradza kulisy swojej walki

Tajemnicza śmierć Polaka

Marcin M. spod Radomia został znaleziony martwy w niedzielę w jednym z egipskich kurortów. Polacy, którzy wypoczywali w tym samym hotelu, mówią Wirtualnej Polsce, że od początku dziwnie się zachowywał.

WP

20-latek nie jadł, miał problemy z koncentracją i twierdził, że słyszy głosy. W sobotę podczas kolacji ze swoją dziewczyną nagle wstał od stołu i wyszedł. Następnego dnia jego powieszone ciało znaleziono na placu budowy sąsiadującym z hotelem Hawaii Rivera Aquapark Resort.

- W tej chwili nie potrzebuję żadnej pomocy. Ja już wszystko wiem - zdołała wyznać mi płaczącym głosem Milena, dziewczyna Marcina M. - Już 10 minut po wyjściu Marcina z kolacji wiedziałam, że stało się coś złego - dodała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP