ycipk-234qkf
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Siły izraelskie wkroczyły do Libanu

Siły izraelskie przeprowadzają ograniczone operacje na terytorium południowego Libanu, kilka kilometrów od granicy z Izraelem - powiadomił rzecznik izraelskiej armii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Siły izraelskie wkroczyły do Libanu
(PAP/EPA)
ycipk-234qkf

Izraelskie lotnictwo zniszczyło maszt telewizyjny libańskiej sieci LBC i stację przekaźnikową sieci telefonii komórkowej Alfa. Urządzenia te zainstalowane były na górze Fatka w miejscowościach Kesruan na północy Libanu i w Terbol.

W ciągu minionej doby zaatakowanych zostało 150 wybranych celów na terytorium Libanu - wyjaśnił przedstawiciel izraelskiego wojska. Ostrzelano 12 dróg łączących Liban z Syrią oraz linie komunikacyjne wykorzystywane przez Hezbollah.

Wśród zaatakowanych obiektów były zwłaszcza magazyny z bronią, 11 wyrzutni rakietowych i 12 dróg łączących Liban z Syrią.

ycipk-234qkf

Izrael oskarża Syrię o dostarczanie Hezbollahowi broni i atakuje drogi jej przerzutu.

Konflikt pomiędzy Izraelem i Hezbollahem spowodował w ciągu ostatnich 10 dni w Libanie 341 ofiar śmiertelnych, w tym 305 cywilów i około tysiąca osób rannych. Zginęło też 33 Izraelczyków, w tym 15 cywilów.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-234qkf

ycipk-234qkf
ycipk-234qkf