Trwa ładowanie...

Sezon remontów w Krakowie. To nie koniec utrudnień

• Estakada Obrońców Lwowa zostanie otwarta • Zmieni się organizacja ruchu w okolicy Limanowskiego i Wielickiej • Od poniedziałku należy spodziewać się sporych utrudnień w Podgórzu
Share
Sezon remontów w Krakowie. To nie koniec utrudnień
Źródło: ZIKiT
df7dfus

W nocy z 4 na 5 lipca zostanie otwarta estakada Obrońców Lwowa. Tym samym zmieni się organizacja ruchu na jednym z najważniejszych skrzyżowań na południu Krakowa. Kierowcy będą mogli pojechać od strony Łagiewnik do Nowej Huty, ale nie będą mogli skręcić w prawo w kierunku Bieżanowa.

Przesunięty zostanie również przystanek Powstańców Wielkopolskich w kierunku ul. Nowohuckiej, ale nadal będą namalowane buspasy na ulicach: Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich oraz Kamieńskiego, a lewoskręt w Limanowskiego będzie zamknięty.

PKP informuje również, że w związku z montażem łącznicy kolejowej, skrzyżowanie przy ul. Romanowicza, Dekerta i Dąbrowskiego będzie wyłączony z ruchu w dwóch terminach.

Wyjątkiem będą Światowe Dni Młodzieży, kiedy to zgodnie z zapowiedziami inwestora, czynne będą wszystkie newralgiczne skrzyżowania.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

df7dfus

Podziel się opinią

Share
df7dfus
df7dfus
Więcej tematów