Trwa ładowanie...
pomorskie

Senior Speed Dating AIOLIFriends x Dancing Międzypokoleniowy. Świętujemy Dzień Babci i Dziadka

Miłość swojego życia możesz poznać w każdym wieku! Drogi seniorze, niezależnie od tego, ile zim za Tobą nie musi to oznaczać, że Twoje życie ma być szare i ponure. Dobrze wiemy, że seniorzy potrafią dobrze się bawić, odpiąć wrotki i przypomnieć sobie swoje lata młodości. AIOLI kocha wszystkich w każdym wieku, niezależnie od pochodzenia czy kultury.

Share
Senior Speed Dating AIOLIFriends x Dancing Międzypokoleniowy. Świętujemy Dzień Babci i Dziadka
Źródło: Shutterstock.com
d35nq8s

Dlatego też AIOLI team wspólnie z Dancingiem Międzypokoleniowym przełamuje utarte schematy.

Uwaga wszyscy seniorzy! AIOLI idzie o krok dalej i tym razem chce Was naprawdę zaskoczyć! Seniorzy znajdziemy Wam drugą połówkę. Czas rzucić kapcie w kąt i zrobić się na bóstwo, bo AIOLI inspired by Gdańsk 21 stycznia zamieni się w prawdziwe miejsce zwierzeń. Data 21 stycznia nie jest przypadkowa, Świętujemy wtedy ze zdwojoną siłą Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Seniorzy szykujcie się na randkę godz. 17.00 w kantynie AIOLI inspired by Gdańsk.

d35nq8s

Chcesz poczuć motylki w brzuchu i wziąć udział w pierwszym Speed Daitingu dla seniorów zorganizowanym w gdańskim Wrzeszczu? Nic prostrzego. Po prostu nie może Cię zabraknąć!

Jak to działa? Senior Speed Dating to szybkie randki dla osób w wieku 50+. Kilkanaście rozmów, 10 minut na każdą randkę! Każdy uczestnik otrzymuje formularz, w którym zaznacza osoby, z którymi chętnie wybrałby się na kolejną randkę.

Jeśli uczestnicy wzajemnie zaznaczą siebie, wtedy organizator przekazuje dane kontaktowe. Po części randkowej wydarzenia kontynuujemy spotkanie podczas dancingu, na którym zagra Dj Senior Darek!.

Harmonogram wydarzenia:
17.00-18.00 SPEED DATING
18.00-20.00 impreza z Dj Darkiem

Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Miejsce: Kantyna AIOLI inspired by Gdańsk, ul. Partyzantów 6, I piętro.
Organizator: DANCING MIĘDZYPOKOLENIOWY x AIOLI

d35nq8s

Podziel się opinią

Share
d35nq8s
d35nq8s
Więcej tematów