Trwa ładowanie...
d14i5dw

Rozpoznajesz go? Zaatakował dwie kobiety na Śląsku

Katowiccy policjanci poszukują mężczyzny, który miał zaatakować i wykorzystać seksualnie co najmniej dwie kobiety. Na podstawie zeznań, sporządzony został portret pamięciowy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Portret pamięciowy poszukiwanego mężczyzny
Portret pamięciowy poszukiwanego mężczyzny (Policja)
d14i5dw

Seria zdarzeń miała miejsce od grudnia 2014 do marca 2015 roku w okolicy Parku Budnioka i ulicy Grażyńskiego w Katowicach. Tam, nadal nieznany policji mężczyzna, miał zaatakować kobiety i molestować je seksualnie.

- Na podstawie zeznań jednej z poszkodowanych, policjanci z komendy wojewódzkiej w Katowicach sporządzili portret pamięciowy sprawcy napaści. Portret przedstawia mężczyznę w wieku około 25 lat, o owalnej twarzy i około 180 cm wzrostu - przekazali katowiccy policjanci.

Poszukiwany mężczyzna ma czarne włosy i jasnoszare oczy. Był ubrany w czarną ortalionową kurtkę, niebieskie spodnie jeansowe i szaro-niebieskie buty sportowe.

- Analizując dwa przypadki mamy pewność, że przestępstwa zostały popełnione przez tego samego mężczyznę - dodają śledczy
<br Policja prosi, by wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny skontaktowały się pod numerem telefonu 32-200-2555 lub z najbliższą jednostką policji telefon 997 i 112.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d14i5dw

Podziel się opinią

Share

d14i5dw

d14i5dw
Więcej tematów