Trwa ładowanie...
d20l21g
IAR

Rolling Stonesi nie odwołali koncertu


"Zespół The Rolling Stones, artyści występujący gościnnie oraz organizatorzy koncertu w Warszawie z szacunkiem dla ogłoszonej żałoby narodowej informują, że koncert odbędzie się zgodnie z planem 25 lipca 2007 r." - takiej treści oświadczenie przesłała mediom firma Viva Art, organizator koncertu. Tę decyzję skrytykował w TVN24 nowy sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Michał Kamiński. Z kolei koncert Roda Stewarta w Gdańsku, planowany na wtorek, został przełożony na czwartek. Natomiast koncert Enrique Iglesiasa, który miał się odbyć we wtorek - został odwołany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rolling Stonesi nie odwołali koncertu
(AFP)
d20l21g

"Ofiary tragicznego wypadku we Francji zostaną uczczone podczas tego wieczoru" - pisze Viva Art. "Jako wsparcie dla rodzin ofiar zespół The Rolling Stones przekaże dotację finansową na specjalnie utworzone konto, które będzie administrowane przez Fundację Polsat i Caritas Polska".

Sponsorzy koncertu także zadeklarowali przekazanie pieniędzy na specjalne konto.

Nic by się nie stało, gdyby ten koncert odbył się dzień później - tak skomentował sprawę występu Rolling Stonesów sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Michał Kamiński. Dodał, że każdy powinien we własnym zakresie ocenić tę decyzję, on sam negatywnie ją ocenia.

d20l21g

Z kolei Rod Stewart wystąpi w czwartek. O przełożeniu występu szkockiego muzyka poinformował rzecznik koncertu Dariusz Szreter. Dodał, że organizator imprezy, Fundacja Gdańska, będzie zwracać pieniądze za bilety tym osobom, które nie będą mogły przyjechać na koncert w czwartek.

Podziel się opinią

Share

d20l21g

d20l21g
d20l21g
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów