Trwa ładowanie...
d3852i0
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rok więzienia za obrażenie nauczycielki w naszej-klasie?

Do roku pozbawienia wolności grozi dwojgu uczniom jednej ze szkół ponadpodstawowych w Świebodzinie (Lubuskie), którzy w portalu społecznościowym nasza-klasa.pl obrazili swoją nauczycielkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rok więzienia za obrażenie nauczycielki w naszej-klasie?
(nasza-klasa.pl)
d3852i0

Zawiadomienie o popełnieniu przez uczniów przestępstwa złożyła dyrekcja szkoły. Zielonogórska prokuratura okręgowa poinformowała, że akt oskarżenia przeciwko 19-latkowi i 18-latce został już skierowany do sądu. Uczniowie przyznali się do stawianych im zarzutów.

Na początku stycznia uczniowie zamieścili na forum dyskusyjnym naszej-klasy.pl obraźliwe wpisy pod adresem nauczycielki.

Zgodnie z Kodeksem karnym, temu kto znieważa inną osobę w środkach masowego przekazu grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub do roku więzienia.

d3852i0

Podziel się opinią

Share

d3852i0

d3852i0
Więcej tematów