Trwa ładowanie...
ycipk-uonjt6

Rod Stewart - legenda muzyki zagra na polskiej scenie

Rod Stewart dla polskiej publiczności zagra już w czerwcu przyszłego roku. Legendarny wokalista, który za swoje zasługi w muzyce otrzymał tytuł szlachecki, wystąpi w Krakowi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rod Stewart po raz kolejny w Polsce. Tym razem zagra na deskach Tauron Areny Kraków.
Rod Stewart po raz kolejny w Polsce. Tym razem zagra na deskach Tauron Areny Kraków. (Facebook.com)
ycipk-uonjt6

Rod Stewart zaczaruje Kraków

Już 21 czerwca w Tauron Arenie Kraków Rod Stewart zachwyci tysiące fanów sowim głosem. Koncert w Polsce będzie jednym z przystanków na jego światowej trasie. Rod Stewart w 2019 roku zagra również w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Irlandii, Szwajcarii, Holandii, Danii, Szwecji, Austrii, Hiszpanii, Portugalii i Francji. Trasa „Rod Stewart live in Concert” będzie liczyła 28 koncertów. W ich trakcie artysta będzie promował wydaną we wrześniu tego roku płytę „Blood Red Roses”. Jednak w trakcie występów Rod Stewart z pewnością zachwyci również utworami z innych swoich albumów.

Rod Stewart – bilety

ycipk-uonjt6

Sprzedaż biletów odbędzie się w trzech turach:

  • 21 listopada (środa) – przedsprzedaż biletów w serwisie LiveNation.pl dla klientów City Handlowy, rozpocznie o godzinie 10:00, a zakończy w czwartek o godzinie 22:00.
  • 22 listopada (czwartek) – przedsprzedaż dla zarejestrowanych klientów LiveNation.pl, rozpocznie się o godzinie 10:00, a zakończy o 22:00.
  • 23 listopada (piątek) – regularna sprzedaż biletów za pośrednictwem serwisu LiveNation.pl, start o godzinie 10:00

Sir Rod Stewart

W nagrodę za swoje osiągnięcia na międzynarodowej scenie muzycznej w 2016 roku Rod Stewart otrzymał z rąk Księcia Williama tytuł szlachecki. Uroczystości towarzyszące temu wydarzeniu odbyły się w Pałacu Buckingham. Na liście nagród, których zdobywcą jest Rod Stewart znajdują się m.in. ASCAP Founder Award za autorskie utwory, nagroda New York Times dla bestsellerowego autora, czy też Nagroda Grammy w kategorii Living Legend.

Rod Stewart wydał już 30 albumów studyjnych, które sprzedały się w nakładzie przekraczającym 200 mln egzemplarzy.

ycipk-uonjt6
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-uonjt6

ycipk-uonjt6
ycipk-uonjt6