Trwa ładowanie...
d1veaa3
d1veaa3
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Roboty będą pilnować granicy

Południowokoreańskiej granicy z jej
północnym sąsiadem w przyszłości będą pilnować uzbrojone
sześcionogie roboty - oświadczyło ministerstwo obrony w
Seulu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1veaa3

Ministerstwo podało, że roboty przejmą zadania wykonywane dotychczas przez psy; automaty będą się zajmować wyszukiwaniem min, a także przechwytywaniem intruzów. Ponadto niektóre z nich będą wyposażone w broń palną i będą mogły uczestniczyć w operacjach wojskowych.

Decyzja ministerstwa wiąże się z niedawnym planem redukcji południowokoreańskich sił zbrojnych o około 25% w ciągu najbliższych 15 lat. W tym czasie ilość ma zastąpić jakość - żołnierze zostaną wyposażeni w najnowocześniejszą technologię wojskową.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d1veaa3

d1veaa3
d1veaa3
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów