Trwa ładowanie...
d15h1h5

Remont dróg wokół krakowskich Błoń. Koniec prac przewidziano na 30 września

Zgodnie z planem, do końca września ma zostać wyremontowana część ulic w okolicy krakowskich Błoń. Chodzi o fragmenty ulicy Królowej Jadwigi i alei Focha.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Remont dróg wokół krakowskich Błoń. Koniec prac przewidziano na 30 września
(Wikipedia)
d15h1h5

Już po wakacjach będzie można korzystać z nowych odcinków dróg wokół krakowskich Błoń. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu ogłosił przetarg na remont al. Focha na odcinku od ul. Kasztelańskiej do ul. Królowej Jadwigi oraz ul. Królowej Jadwigi na odcinku od ul. Piastowskiej do al. Focha.

- Zadanie ma polegać na zerwaniu starej, zniszczonej nawierzchni, wymianie podbudowy i położeniu nowej warstwy asfaltu. Przy okazji odnowione mają zostać chodniki, krawężniki oraz studzienki kanalizacyjne - przekazał Jan Machowski z krakowskiego magistratu.

Zgodnie z planem remont ma zostać wykonany do 30 września. Dzięki modernizacji, będzie można komfortowo i szybciej dojechać do największej europejskiej łąki położonej w centrum miasta.

Stali bywalcy Błoń już dawno narzekali na fatalny stan infrastruktury. Od października kolarze i kierowcy z pewnością odetchną z ulgą.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d15h1h5

Podziel się opinią

Share
d15h1h5
d15h1h5
Więcej tematów