Trwa ładowanie...
d26m1m7
radny

Radny śmiertelnie kopnięty przez konia

Tragiczny wypadek w Radlinie. Zginął radny Andrzej Menżyk. 64-latek został śmiertelnie kopnięty przez konia. Mimo szybkiej pomocy, mężczyzny nie udało się uratować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na miejscu reanimację podjęli strażacy
Na miejscu reanimację podjęli strażacy (East News)
d26m1m7

- Kiedy strażacy na ulicy Rymera w Radlinie usuwali gniazdo owadów, na sąsiedniej posesji koń kopnął 64-letniego mężczyznę. Strażacy jeszcze na miejscu podjęli reanimację, a później przekazali poszkodowanego załodze pogotowia ratunkowego. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala - mówi "Dziennikowi Zachodniemu" bryg. Jacek Filas z wodzisławskiej straży pożarnej.

Radnego nie udało się uratować.

Na Facebooku miasta Radlin córka zmarłego zamieściła emocjonalny komentarz: "Oddał całe swoje życie koniom i sam przypłacił za to życiem. Spoczywaj w spokoju tato”.

d26m1m7

"Andrzej Menżyk był radnym miejskim od 1997 roku, czyli od początku samorządnego miasta Radlin. Od wielu lat zaangażowany był w życie naszego miasta. Jako radny miejski przez długie lata przewodniczył komisji infrastruktury. Opiniował i nadzorował takie projekty jak remonty dróg, czy budowę kanalizacji w Radlinie. Od zawsze związany z rolnictwem" - napisano na profilu miasta na Facebooku.

Menżyk angażował się również w życie kulturalno-społeczne miasta, m.in. poprzez aktywną współorganizację radlińskich Dożynek.

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

d26m1m7

Podziel się opinią

Share
d26m1m7
d26m1m7
Więcej tematów