Trwa ładowanie...
d40tosg
d40tosg

Przyjaciele WP bawią się już po raz piąty

(inf.własna)
Share
d40tosg

Wirtualna Polska jest najstarszym polskim portalem. Dlatego tradycja spotkań jej użytkowników i pracowników jest najdłuższa. Już niebawem, 6 lipca odbędzie się V spotkanie Przyjaciół Wirtualnej Polski.

A wszystko zaczęło się pięć lat temu. Pierwsze, jeszcze mało formalne spotkanie miało miejsce w 1997 roku w sopockich Łazienkach.

d40tosg

Już rok później na sopockie Tarasy przybyło z całej Polski niemal 600 osób. W 1999 roku, podczas III Spotkania, do tańca przygrywał zespół Canada i Irek Dudek z kilkuosobowym zespołem.

IV Spotkanie Przyjaciół portalu zgromadziło na plaży w Sopocie niemal 5 tysięcy internautów. Koncertowali: Yaro, Sto % Bawełny, Buzu Squad i Blendersi. Internauci brali udział w dziesiątkach konkursów, rozdano setki nagród. Zadbano też o "nałogowych" internautów. W wielkim namiocie na plaży działała Kawiarenka WP, oblegana od początku trwania spotkania. Była to jak dotąd impreza przygotowana z największym rozmachem i fantazją.

Już niebawem Przyjaciół Wirtualnej Polski czeka jeszcze większe widowisko z udziałem m.in. Georga Clintona - legendy muzyki funk i soul - Kayah, Smolika, Rei Ceballo. V już Spotkanie Przyjaciół Wirtualnej Polski eksploduje 6 lipca w Sopocie.(iza)

Więcej: Wirtualna Energia środka lata...

d40tosg

Podziel się opinią

Share
d40tosg
d40tosg
Więcej tematów