Trwa ładowanie...
d3zvbtb

Przez dwa tygodnie lipca Wesołe Miasteczko w Chorzowie bezpłatne

Przez pierwsze dwa tygodnie lipca można sprawdzić i przetestować chorzowski lunapark. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 19.00, a w weekendy od godziny 20.00 do 21.00, za darmo skorzystamy ze wszystkich dostępnych atrakcji w Wesołym Miasteczku w Chorzowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przez dwa tygodnie lipca Wesołe Miasteczko w Chorzowie bezpłatne
(Wesołe Miasteczko)
d3zvbtb

W ostatnim miesiącu na terenie chorzowskiego lunaparku pojawił się system nawadniania zieleni, 25 skalniaków i 50 ławek. Do tego 40 obiektów, dla dorosłych i dla dzieci, w tym atrakcje ekstremalne, wodne oraz rodzinne. Te liczby sprawią, że nie sposób się nudzić w największym w Polsce Wesołym Miasteczku.

- Rozpoczęliśmy między innymi prace nad wprowadzeniem systemu identyfikacji wizualnej, dzięki czemu goście łatwo i szybko odnajdą miejsca, w których chcą się bawić lub przebywać - opowiada Paweł Cebula, dyrektor Śląskiego Wesołego Miasteczka.

Jednak najlepszą informacją są Dni Otwarte, trwające do 14 lipca. Przez cały tydzień za darmo możemy skorzystać ze wszystkich atrakcji. Na odwiedzających czeka również bezpłatny parking.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3zvbtb

Podziel się opinią

Share
d3zvbtb
d3zvbtb
Więcej tematów