WP

Przemyśl. Zarząd PiS podał się do dymisji

Zarząd Komitetu Miejskiego Prawa i Sprawiedliwości w Przemyślu podał się do dymisji. Oświadczenie pojawiło się na profilu facebookowym podkarpackiego PiS.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Powodem może być bardzo niski wynik, jaki PiS uzyskał w wyborach samorządowych
Powodem może być bardzo niski wynik, jaki PiS uzyskał w wyborach samorządowych (East News)
WP

"W dniu 7 listopada br., Zarząd Komitetu Miejskiego Prawa i Sprawiedliwości w Przemyślu podał się do dymisji. Decyzja została przyjęta. Prezydium Zarządu Okręgowego podjęło uchwałę ustanawiającą Piotra Pilcha pełnomocnikiem Komitetu Miejskiego Prawa i Sprawiedliwości w Przemyślu" - brzmi treść komunikatu.

Pod oświadczeniem podpisał się Grzegorz Nieradka, koordynator ds. struktur PiS w województwie podkarpackim.

Skład władz PiS w Przemyślu tworzyli: przewodnicząca Lucyna Podhalicz, sekretarz Przemysław Bukowski, skarbnik Bogumiła Widzisz-Slowak oraz członkowie Wojciech Rzeszutko, Janusz Hamryszczak, Tomasz Zaleszczyk, Marek Mazurek.

WP

Jak informuje portal Nowiny24, nie podano uzasadnienia złożenia dymisji, ale wiadomo, że chodzi o bardzo niski wynik, jaki PiS uzyskał w wyborach samorządowych. Do Rady Miejskiej w Przemyślu wprowadził tylko czterech radnych, a kandydat PiS na prezydenta miasta zdobył zaledwie 25 proc. poparcia w drugiej turze wyborów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP

Zobacz także: "Codziennie staję przed lustrem i mówię, że życie jest cudowne"

WP
WP