ycipk-10qeya
ycipk-10qeya
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Prezydent nie leci do Weimaru

Prezydent Lech Kaczyński nie weźmie udziału w
zaplanowanym na poniedziałek szczycie Trójkąta Weimarskiego, który
miał odbyć się w Weimarze - poinformował wicedyrektor Biura
Prasowego Kancelarii Prezydenta Marcin Rosołowski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-10qeya

Jak podał, z powodu niedyspozycji prezydent nie będzie mógł wziąć udziału w szczycie Trójkąta, a w związku z tym podjęto decyzję o przesunięciu terminu szczytu.

Z okazji 15. rocznicy powstania Trójkąta Weimarskiego w poniedziałek w Weimarze mieli spotkać się przywódcy Polski, Francji i Niemiec: Lech Kaczyński, Jacques Chirac oraz kanclerz Angela Merkel. Mieli też przyjąć wspólną deklarację o umacnianiu współpracy trójstronnej.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-10qeya

ycipk-10qeya
ycipk-10qeya