Trwa ładowanie...
d2956x2
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Prestiżowa nagroda reklamowa dla Polaków


"Żywieckie Muzeum Humoru" - ekspozycja dokumentująca historię i współczesność poczucia humoru Polaków - zdobyła prestiżową nagrodę "The Globes" w dorocznym konkursie Marketing Agencies Association Worldwide.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Eliza Panek i kustosz muzeum Mateusz Zmyślony po odebraniu nagrody
Eliza Panek i kustosz muzeum Mateusz Zmyślony po odebraniu nagrody (PAP)
d2956x2

Uroczysta gala finałowa odbyła się w nocy z poniedziałku na wtorek w Palm Beach na Florydzie. Wzięli w niej udział reprezentanci kilkunastu krajów świata, w tym Australii, Japonii, Nowej Zelandii, Korei Południowej, Tajwanu, Rosji, Izraela i Wielkiej Brytanii.

Projekt Polaków okazał się najlepszy w kategorii "Best Event Marketing Campaign" (Najlepsza Kampania Wydarzeniowa). Zwyciężył nominowane kampanie promocyjne Mazdy RX8 (projekt japoński), Fairy Liquid (projekt izraelski) oraz Rexony (projekt turecki).

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że pomysł związany z polską tradycją i poczuciem humoru Polaków został uhonorowany w Stanach Zjednoczonych. To miłe zaskoczenie" - powiedziała po uroczystości Eliza Panek z grupy Żywiec - mecenasa "Żywieckiego Muzeum Humoru".

d2956x2

Realizacja projektu Muzeum Humoru rozpoczęła się latem ubiegłego roku. Wystawa trafiła do Warszawy, Gdańska, Gliwic, Krakowa, Zakopanego i Wrocławia. W 2004 roku planowane jest otwarcie stałej siedziby w Żywcu. W trakcie trwania wystaw pokazywane są m.in. scenografie i rekwizyty najpopularniejszych polskich komedii filmowych, przypominane radiowe audycje satyryczne, najlepsze polskie dowcipy i współczesne komiksy. Można też podziwiać zdjęcia fotoreporterów PAP pokazujące humorystyczne strony polskiej rzeczywistości.

d2956x2

Podziel się opinią

Share

d2956x2

d2956x2
Więcej tematów