Trwa ładowanie...
ycipk-2nwa93
ycipk-2nwa93
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Premier przeprosił Katarzynę Kolendę-Zaleską

Premier Jarosław Kaczyński przeprosił
dziennikarkę TVN Katarzynę Kolendę-Zaleską za incydent do którego
doszło w piątek w Sejmie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-2nwa93

Kolenda-Zaleska z innymi dziennikarzami czekała w głównym holu Sejmu na premiera, który miał przyjechać na posiedzenie klubu PiS. Kiedy Jarosław Kaczyński wszedł do Sejmu, funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu zaczęli torować mu drogę wśród licznie oczekujących dziennikarzy, próbujących nagrać wypowiedź premiera. Najbardziej poszkodowana została Kolenda-Zaleska, która upadła na podłogę i uderzyła się w głowę. Kamery telewizyjne zarejestrowały cały incydent, a także premiera mówiącego: Pani zgubiła buty.

Jak poinformowała osoba z otoczenia premiera, Kaczyński w liście do Kolendy-Zaleskiej wyraził ubolewanie i przeprosił za zaistniały incydent. W liście premier zapewnił, że podjął działania zmierzające do wyjaśnienia sprawy. Jarosław Kaczyński wraz z listem przesłał dziennikarce kwiaty.

Według rozmówcy, premier nie widział, że dziennikarka upadła, a z incydentem zapoznał się oglądając nagrania.

ycipk-2nwa93
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2nwa93

ycipk-2nwa93
ycipk-2nwa93