ycipk-6m5edl
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Premier: nie ma zakazu fotografowania mnie z profilu

Premier Jarosław Kaczyński powiedział w
piątek, że nic nie wie o zakazie fotografowania go z profilu.
Według szefa rządu, dziennikarze mają w Kancelarii Premiera
"niebywałą swobodę".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Premier: nie ma zakazu fotografowania mnie z profilu
(PAP, Fot: Andrzej Wiktor)
ycipk-6m5edl

Zadeklarował, że jego rząd w tej kwestii "niczego nie ma zamiaru zmieniać".

Piątkowy "Dziennik", w artykule zatytułowanym "Zakazany profil" napisał, że od czwartku fotoreporterzy nie mogą robić premierowi zdjęć z boku. O takim zakazie, jak pisze gazeta, poinformował fotoreporterów przed czwartkową konferencją pracownik biura prasowego.

Premier zapewnił w piątek, że nie ma takiego zakazu. Na dowód, że on sam nie ma nic przeciwko robieniu zdjęć z boku, zaprezentował swój lewy i prawy profil.

ycipk-6m5edl

Jak zaznaczył, rzeczywiście jest tak, że są jakieś przepisy porządkowe na salach, na których odbywają się spotkania, ale - jak mówił - nie ma to nic wspólnego z żadnymi zakazami i nakazami.

Państwo mają naprawdę w tym gmachu, tak jak w gmachu Sejmu, niebywałą wręcz swobodę, biorąc pod uwagę inne kraje. (...) Nasz rząd niczego nie zmieniał i niczego nie ma zamiaru zmieniać - powiedział premier.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-6m5edl

ycipk-6m5edl
ycipk-6m5edl