Trwa ładowanie...
IAR
nagranie

"Prawdę trzeba mówić, mimo iż Szatan się tym denerwuje"

Ojciec Tadeusz Rydzyk zaprzecza, aby mówił źle o pani prezydentowej Marii Kaczyńskiej, czy prezydencie Lechu Kaczyńskim. Na antenie swojej rozgłośni dyrektor Radia Maryja podkreślił, że nawet jeśli jego wypowiedź pod adresem władz była ostra to trzeba spojrzeć na cały kontekst tej wypowiedzi. Na antenie swojego radia stwierdził, że "prawdę trzeba mówić, mimo iż Szatan się tym denerwuje. Bez tych prawd nie będziemy istnieć".
Share
"Prawdę trzeba mówić, mimo iż Szatan się tym denerwuje"
Źródło: PAP
d2m9kf4

Galeria

[

]( http://wiadomosci.wp.pl/xv-pielgrzymka-rodzin-radia-maryja-na-jasna-gore-6038692132017281g )
XV Pielgrzymka Rodzin Radia Maryja na Jasną Górę

Podczas zamkniętego wykładu, którego zapisem dysponuje "Wprost" ojciec Rydzyk miał powiedzieć między innymi, że "prezydentowa to czarownica, która powinna poddać się eutanazji". Tygodnik zaznacza, że ma dostęp do nagrań z tego wystąpienia.

d2m9kf4

Tymczasem - zdaniem ojca Rydzyka - media sztucznie nagłaśniają tę sprawę, a jemu nigdy nie przyszłoby do głowy, aby "obrażać kogokolwiek". Jego zdaniem, to "Szatan wrzuca mu kłody pod nogi", ale "nie wolno dać się zmanipulować i podzielić". Jak dodał dyrektor Radia Maryja, "Szatan nie lubi bowiem ludzi łączących się w Chrystusie".

Ponadto toruński redemptorysta oświadczył na antenie swojego radia, że "prawdę trzeba mówić, mimo iż Szatan się tym denerwuje. Bez tych prawd nie będziemy istnieć". Ojciec Rydzyk podkreślił, że zamiast zajmować się tymi doniesieniami należy spojrzeć na to co osiągnięto w ten weekend na Jasnej Górze. To właśnie tam odbyły się bowiem obchody 15-lecia działalności Radia Maryja, w których uczestniczył między innymi premier Jarosław Kaczyński.

Na zakończenie ojciec Rydzyk poprosił też o modlitwę za "osoby, które są na usługach zła".

d2m9kf4

Podziel się opinią

Share
d2m9kf4
d2m9kf4
Więcej tematów