Trwa ładowanie...
dri1xjs

Poznajesz tego mężczyznę? Napastował seksualnie 11-latkę w Gdańsku

• Policjanci z Gdańska poszukują mężczyzny, który napastował seksualnie 11-letnią dziewczynkę
• Proszą o pomoc wszystkie osoby, które rozpoznają sprawcę z portretu pamięciowego
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poznajesz tego mężczyznę? Napastował seksualnie 11-latkę w Gdańsku
(policja.pl)
dri1xjs

Do napaści doszło we wtorek, około godziny 18 w gdańskiej dzielnicy Chełm. Około 30-letni mężczyzna wszedł za 11-letnią dziewczynką na klatkę schodową jednego z bloków mieszkalnych i zaczął ją napastować seksualnie.

Przerażonej 11-latce udało się wyrwać napastnikowi. Gdy tylko dobiegła do domu, o wszystkim poinformowała rodziców, którzy natychmiast wezwali policję.

Na miejsce wysłano kilkudziesięciu policjantów, którzy przeszukiwali dzielnicę, rozpytywali mieszkańców i szukali świadków tego zdarzenia. Niestety, napastnikowi udało się zbiec.

dri1xjs

Na szczęście dziewczynce nic się nie stało, zostało jednak objęta opieką policyjnego psychologa.

Funkcjonariusze sprawdzają każdą uzyskaną informację i nieustannie od momentu zgłoszenia poszukują napastnika. Na razie bezskutecznie.

Poszukiwany mężczyzna ma ok. 30 lat, 180 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie czarne włosy i lekki zarost.

Funkcjonariusze sporządzili portret pamięciowy sprawcy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z gdańską policją, tel. 58 32-16-722 lub na numery alarmowe 112 i 997.

dri1xjs

Oprac.: Violetta Baran

Zobacz także: Po prostu chciał kogoś zabić. Rzucił się z nożem na koleżankę

dri1xjs

Podziel się opinią

Share

dri1xjs

dri1xjs
Więcej tematów