Qaqwqwrqw
Wirtualnemedia.pl
wybory

Powstanie partia ĘĄ z Szymonem Majewskim na czele

Niektórzy twierdzą, że wybory tuż, tuż, dlatego co przezorniejsi już zaczynają szykować się do walki o głosy Polaków. Na rogu ulic Marszałkowskiej i Królewskiej w Warszawie, o godzinie 15 odbędzie się inauguracja kampanii wyborczej nowego ugrupowania politycznego - partii ĘĄ. Założycielem partii i pierwszym kandydatem na posła jest Ędward Ącki znany niegdyś jako Szymon Majewski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Powstanie partia ĘĄ z Szymonem Majewskim na czele
(Wirtualnemedia.pl)
Qaqwqwrqw

Jak donosi portal tvn24.pl spotkanie z potencjalnymi wyborcami poprowadzą Szefowa Sztabu Wyborczego Partii ĘĄ oraz Osobisty Asystent Ędwarda Ąckiego - Ądrzej.

Założycielem partii ĘĄ jest Ędward Ącki znany niegdyś jako Szymon Majewski. Uznał on za konieczne kandydowanie do Sejmu po rozpadzie koalicji rządowej i ogłoszeniu przez premiera przygotowań do przedterminowych wyborów. Stworzył zatem własne stronnictwo, którego pełna nazwa brzmi "Partia ĘĄ - Szczerzy do bólu".

Podczas spotkania przedstawione będą kulisy powstania tego nowego ruchu politycznego i jego najbliższe plany działań politycznych. Zaprezentowane zostaną także logo, hasło i billboard wyborczy oraz program ugrupowania. Obecnie trwa uruchamianie strony internetowej partii oraz komponowanie hymnu.

Qaqwqwrqw
Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw