Trwa ładowanie...

Potrąciła 12-latkę na czerwonym. Dramatyczne nagranie z Poznania

W środę trafiło do sieci dramatyczne nagranie z Poznania, na którym ford wjeżdża w dwie prawidłowo idące po pasach dziewczynki.
Share
Potrąciła 12-latkę na czerwonym. Dramatyczne nagranie z Poznania
Źródło: Youtube.com, Fot: Smacznie.TV
d3lszpy

Udało się nam ustalić okoliczności tego wypadku. Od poznańskiej policji usłyszeliśmy, że incydent miał miejsce 19 marca i w sprawie nadal toczy się postępowanie. Sprawczyni odebrano prawo jazdy i, w konsekwencji uszkodzeń auta, także dowód rejestracyjny.

Na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu Dolnej Wilgi z ulicą Czechosłowacką kierująca fordem nie zatrzymała się na czerwonym świetle i potrąciła 12-letnią dziewczynkę. Jej koleżanka na wideo potknęła się i przewróciła chcąc uniknąć uderzenia samochodu - mówi o2.pl podkom. Patrycja Banaszak z zespołu prasowego komendy miejskiej policji w Poznaniu.

d3lszpy

Potrąconą dziewczynkę zabrano do szpitala na obserwację. Został powołany biegły mający ustalić skalę ewentualnych uszkodzeń ciała. W konsekwencji kierująca będzie potraktowana mniej lub bardziej surowo. Na tym etapie grozi jej grzywna, ale i odsiadka.

23 marca sprawczyni wypadku będzie przesłuchana. Wiadomo już dziś, że była trzeźwa. Na kolejny piątek przewidziano przesłuchanie drugiej z dziewczynek - tej, która umknęła przed samochodem.

*Zobacz także: Specjalnie wjechał w pieszego. Z zazdrości *

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d3lszpy

Podziel się opinią

Share
d3lszpy
d3lszpy
Więcej tematów