Trwa ładowanie...
kraków

Poszukiwania Piotra Kijanki. Powołano specjalną grupę

Mężczyznę ostatni raz widziano sześć dni temu około godz. 23.30. Komendant wojewódzki małopolskiej policji powołał specjalną grupę policjantów, która zajmie się poszukiwaniami Piotra Kijanki.

Share
Poszukiwania Piotra Kijanki. Powołano specjalną grupę
Źródło: Policja
d225jvw

Policjanci z komendy wojewódzkiej i komendy miejskiej policji przeanalizują, co się stało w nocy, kiedy mężczyzna wracał do domu.

6 stycznia Piotr Kijanka w jednej z restauracji na Placu Nowym w Krakowie świętował urodziny żony. Około godz. 22 kobieta musiała wyjść, a Piotr Kijanka został jeszcze przez jakiś czas ze znajomymi. Ostatni raz widać go na nagraniu z monitoringu. Mężczyzna o godz. 23.53 przechodził ul. Miodową w Krakowie.

Zobacz też: policja opublikowała nagranie z monitoringu, na którym widać zaginionego mężczyznę

W dniu zaginięcia, mężczyzna ubrany był w jasno-różową koszulę w ciemniejsze kropki, beżowe spodnie, jasnobrązowe buty Timberland oraz ciemnozieloną kurtkę.

Policja opublikowała rysopis zaginionego Piotra Kijanki. Ma 34 lata, wzrost około 170 cm. Szczupłą budowę ciała i około 78 kg wagi. Zaginiony ma ciemne oczy oraz proste, krótkie ciemne włosy. Do tego ma brodę i bliznę na prawym łokciu.

Policja prosi osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym o kontakt z Komendą Miejską Policji w Krakowie: tel. 12 61 51 205 lub 997.

d225jvw

Podziel się opinią

Share
d225jvw
d225jvw
Więcej tematów