Trwa ładowanie...

Porady prawne za darmo!

Kolejna edycja „Niebieskiego Parasola”. Gdzie się zapisać? Przeczytajcie

Porady prawne za darmo!
d30t3k4
d30t3k4

Ile kosztuje porada prawna nawet nie trzeba przypominać. Dlatego z miłą chęcią informujemy o kolejnej akcji „Niebieski Parasol”, w ramach której kilka tysięcy radców prawnych w całej Polsce udziela bezpłatnych porad prawnych najbardziej potrzebującym. W ostatnim tygodniu września, akcja odbędzie się po raz czwarty. Udział w przedsięwzięciu bierze Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, największa Izba radcowska w Polsce.

Do udziału w akcji (w dniach 22-27 września br.) organizowanej przez Krajową Radę Radców Prawnych, zostały zaproszone wszystkie Okręgowe Izby Radców Prawnych, a honorowy patronat nad inicjatywą objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

Prawnicy czekają na wszystkich potrzebujących,* dyżury będą pełnili od 22 do 26 września (poniedziałek-piątek); od godz. 9.00 do 17.00 w siedzibie OIRP na pl. Konstytucji 5.*

d30t3k4

Ważne: Chętnych co roku jest bardzo dużo, warto więc umówić się wcześniej telefonicznie i zarezerwować sobie termin. Zapisy pod numerem 22-403-33-44 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00).

d30t3k4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30t3k4
Więcej tematów