Trwa ładowanie...
d19jtvb

Pomorskie: Po wypadku zablokowana droga krajowa nr 6 na wysokości Nowej Dąbrowy

Jedna osoba zginęła, a trzy inne - w tym dziecko - odniosły rany w piątkowym zderzeniu samochodu ciężarowego z autem osobowym w miejscowości Nowa Dąbrowa niedaleko Słupska. Zablokowana jest droga krajowa nr 6 łącząca Trójmiasto z zachodnią granicą Polski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pomorskie: Po wypadku zablokowana droga krajowa nr 6 na wysokości Nowej Dąbrowy
(PAP, Fot: Jan Dzban)
d19jtvb

Jedna osoba zginęła, a trzy inne - w tym dziecko - odniosły rany w zderzeniu samochodu ciężarowego z autem osobowym w miejscowości Nowa Dąbrowa niedaleko Słupska. Zablokowana jest droga krajowa nr 6 łącząca Trójmiasto z zachodnią granicą Polski.

Jak poinformował oficer prasowy słupskiej policji kom. Robert Czerwiński, ciężarówka jadąca w stronę Słupska najechała na audi próbujące skręcić z DK 6 na stację benzynową. W audi podróżowały cztery osoby: dwie kobiety, mężczyzna i dziecko. Jedna z kobiet zmarła mimo reanimacji, pozostałe osoby zostaną przewiezione do szpitali.

- Działania służb ratowniczych trwają. Samochód ciężarowy zablokował drogę krajową nr 6 w obu kierunkach. Organizujemy objazdy - poinformował Czerwiński.

Rzecznik prasowy pomorskiej straży pożarnej Łukasz Płusa wyjaśnił, że na miejscu pracuje dziewięć zastępów straży pożarnej.

d19jtvb

Podziel się opinią

Share
d19jtvb
d19jtvb
Więcej tematów