Trwa ładowanie...
d1zdnz1

Politycy PiS mówią o rozkazie prezesa. "Jeżdżę jak głupi"

Ostatnia prosta przed wyborami. W PiS to bardzo gorący okres. Z relacji polityków tej partii wynika, że dostali od prezesa Jarosława Kaczyńskiego nakaz działalności w terenie. - Jeżdżę jak głupi - mówi jeden z nich.
Share
Jarosław Kaczyński mobilizuje posłów przed wyborami
Jarosław Kaczyński mobilizuje posłów przed wyboramiŹródło: East News
d1zdnz1

Z informacji "Faktu" wynika, że wszyscy parlamentarzyści PiS zostali wysłani w teren po to, by aktywnością w ostatnich dniach kampanii pomóc wynikowi PiS. Nie wiadomo, czy powodem są słabe wewnętrzne sondaże partii, czy dążenie do jeszcze większego sukcesu.

- No, jeżdżę jak głupi, ale żebym coś poprawił, to ja nie wiem. To nie najlepszy pomysł, że niby posłowie mają robić kampanię samorządową - mówi dziennikowi jeden z posłów.

Inny mówi, że usłyszał w partii o nakazie jeżdżenia, bo "jak ktoś zobaczy któregoś z nas w stolicy, to koniec będzie". Zostać mogą ponoć tylko ci, którzy mają w tym tygodniu posiedzenia komisji lub pracują w rządzie. Reszta ma ruszać w drogę.

d1zdnz1

Duża przewaga w najnowszym sondażu

Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że Kaczyński nie ma co się obawiać o wynik wyborów. Na najwięcej mandatów w sejmikach województw może liczyć PiS, dla którego poparcie wynosi 29 proc. Druga w klasyfikacji Koalicja Obywatelska może liczyć na 16 proc. głosów.

Poparcie dla PiS-u jest o 5 pkt. proc. mniejsze niż we wrześniu. Dla Koalicji Obywatelskiej z kolei - o 1 pkt proc. większe niż w poprzednim badaniu.

d1zdnz1

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Sala zamilkła zszokowana". Tomasz Sekielski o szkoleniu dla księży

d1zdnz1

Podziel się opinią

Share
d1zdnz1
d1zdnz1
Więcej tematów